Pek çok kısa format (reklam, müzik videosu, belgesel ve kısa film) çektik. Kimliğinizi şekillendirmek, fikirlerinizi üretmek ve iş akışını üretim öncesi ile üretim sonrası arasında yönetmek için sağlam bir ekibimiz var.

Estetik ve kalite için son derece aç yaratıcı bir film ve fotoğraf üretim departmanıyız. Modern tanınabilir şeyler oluşturmak için deneyimli profesyonellerden oluşan güçlü bir ağ ile çalışıyoruz.

Neden video?

Son zamanlarda, videonun ne kadar güçlü olduğuna dair bir bilgi grafiği yayınlandı. İstatistiklere göre, işletmelerin %60’ı video içerik pazarlamacılığını kullanmaya başladı. Bu şirketlerin büyük bir çoğunluğu daha bir yıl öncesine kadar video pazarlamacılığını kullanmıyordu. Bu eğilim hızla ilerlemeye devam ediyor ve düşündüğümüzden daha farklı bir noktaya gelecek.

 Düşünmeye Değer mi? 

Şüphesiz, video pazarlaması, tanıtım araçlarınız arasına en son eklenenlerden birisidir. Hala şüpheleriniz olabilir. İşletmenizi tanıtmak veya ihtiyacınızı karşılamak için video kullanmak sizce düşünmeye değer mi?

 Cevap Basit: Evet, buna değecek. 

Sadece herkes bunu yaptığından değil, video, burada bulunan en çok yönlü ve karlı dijital pazarlama araçlarından biridir.

Neler yapabiliriz?

Her kategoriden sektöre, firmaya, kişiye, hayale…

Genel olarak ürün, hizmet, marka ve tanıtım konularında özellikle Facebook, Instagram, YouTube, internet siteleri ve özel alanlar için video / fotoğraf üretimi yapmaktayız. Üretim öncesi ve sonrası tüm işlemlerinizi çözümlüyoruz. Hayalinizi ve isteklerinizi karşılıklı fikir alış verişi yaparak ele alıyor, en efektif faydayı alabileceğiniz doğrultuda yol haritasını çiziyoruz.

Sektörünüz ve yaptığınız iş ne olursa olsun birlikte ihtiyacınız olanı yakalayacağız. İhtiyaca özel premium ama makul fiyatlı çözüm ve satış sonrası özel destekler sunuyoruz.

Size doğru yol haritasını çizerken isteklerinizi ve tasarrufunuzu ilk sıraya alıyoruz. Ömür boyu profesyonel iş ortağınız olacağız.

 • Sosyal Medya Mecralarına Yönelik Videolar
  (Özellikle Facebook ve Instagram için
  ihtiyaç doğrultusunda videoların üretilmesi)
 • Ürün ve Hizmet Tanıtım Videoları
 • Şirket Kültürü / Tanıtım Videoları
 • Marka Filmleri
 • Açıklayıcı / Eğitici Videolar
 • Genel Reklam Videoları
 • Viral Reklam Videoları
 • Proje Odaklı Videolar
 • Animasyonlu Videolar ve dahası…

Bir sonraki seviye ulaşmak için “Kayıt!”

Bir sonraki seviye ulaşmak için “Kayıt!”

Video pazarlamacılığı neden bu kadar önemli?
Neden video kullanmalısınız ve faydaları nelerdir?

Dilerseniz, bu soruların cevaplarını ve fazlasını ilgili makalemizde detaylıca bulabilirsiniz.

Oku