Basit bir soru, web sitesi nedir?

Web sitesi, size ve işletmenize şahit olacağınız şoke edici faydalar sağlayacak bir araçtır!

 Risk Almayın 

Bir işletme sahibi olarak tüketicilerin nerede olduğunu bilmelisiniz. Peki ya tüketiciler size ulaşamıyorlarsa ne olur? Bu, işletmeniz için bir web sitesi bulunmaması nedeniyle aldığınız risklerden biridir. Bazı işletmelerin halen bir web sitesine sahip olmadığı gerçeği müşterileri şaşırtmaktadır.

 Görünmelisiniz 

Web sitesi olmadan birçok insan ürün veya hizmetler ararken sizi bir seçenek olarak görmez. Eğer sizi çevrimiçi olarak bulamazlarsa, sizi göz ardı edeceklerdir. İnsanlar, web siteleri olan işletmeye güvenme eğilimindedir. Web sitenizi kullanarak tüketicilere sürekli çevrimiçi hizmet verebilir ve bir işletme sahibi olarak itibarınızı artırabilirsiniz.

Neler yapabiliriz?

Her kategoriden sektöre, firmaya, kişiye, hayale…

Sektörünüz ve yaptığınız iş ne olursa olsun birlikte ihtiyacınız olanı yakalayacağız. İhtiyaca özel premium ama makul fiyatlı çözüm ve satış sonrası özel destekler sunuyoruz.

Size doğru yol haritasını çizerken isteklerinizi ve tasarrufunuzu ilk sıraya alıyoruz. Ömür boyu profesyonel iş ortağınız olacağız.

 • Konsept / Özel Tasarım Web Siteleri
 • Kurumsal / İş Web Siteleri
 • Standart veya Özel E-Ticaret Siteleri
 • Çoklu Dil Destekli Web Siteleri
 • Toplum Sitesi Geliştirme
 • Özelleştirilebilen Web Portal Çözümleri
 • Müşteri Taleplerine Göre Özel Web Uygulamaları
 • Kurumsal Web Tabanlı Çözümler
 • İşletme Web Uygulamaları
 • Herhangi Bir Mevzuat Uygulamalarının Web Tarafına Uygulanması
 • Mobil Uygulama ile Paralel, Bağdaşık Web Uygulamaları
 • Web Tabanlı Otomasyon
 • WordPress Destek ve Çalışmaları

Geride kalmayın, bugün başlayın!

Geride kalmayın, bugün başlayın!

Hizmetler / Çözümler

Sıfır Web Sitesi Yapımı

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda her kapsam web sitesinin üretilmesi. Siteyse, pek çok kodlama dilinde yetiye sahip nitelikli ve ileri seviye yazılım departmanına sahiptir. Tarafımızdan üretilen her bir web sitesi; Mobil ve tablet platformlarla standart olarak uyumludur. En iyi deneyim için alanlar özel olarak da optimize edilir. Arama motoru optimizasyonuna uyumlu tasarlanır. Kurumsal mailinizde uzun soluklu, sorunsuz ve sağlam bir alt yapı sağlanır. (Yandex Kurumsal Mail Servisi adapte edilir.)

Var Olan Web Sitesi Memnuniyetsizliği

Bir web siteniz var ancak bir takım sebeplerden dolayı memnuniyetsizliğiniz söz konusu ise… Web sitenizin eskidiğini düşünüyorsanız, standartları ve ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa… Ya da web sitenizi yenilemek istiyorsanız size en iyi çözüm ortağı oluyoruz.

Web Sitesi Yönetim Hizmeti

Bir web siteniz var ancak genel yönetimi, içerik girişi, ürün girişi, sayfa güncellemesi vb. durumlar için destek arıyorsanız ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel hazırlanan planlama ile web sitenizi birlikte kucaklıyoruz.

Kurumsal Mail Hizmeti

Artık kurumsal mail ile ilgili bir sorun yaşamayacaksınız. Sizi Yandex Kurumsal Mail hizmetine bağlıyoruz. Yandex’in güvenilir ve sorunsuz alt yapısı ile sunulan profesyonel mail hizmeti sayesinde sınırları kaldırın. Kurumsal mail ihtiyacınızın en güvenilir ve özellikli hali! Sınırsız E-Posta hesabı ve kapasitesi. Spam ve virüslere karşı güvenilir koruma sistemi ve dahası…

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo, arama motorunun ücretsiz sonuçlarında (genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılan” sonuçlar) bir web sitesinin veya bir web sayfasının görünürlüğünü etkileme sürecidir. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha erken (veya daha üst sırada yer alanlar) ve daha sık bir site görüntülendiğinde, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. Resim arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve endüstriye özgü dikey arama motorları da dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebiliriz.

WORDPRESS!

WordPress, dünyanın en çok tercih edilen web sitesi yönetim sistemidir. Küçük-büyük işletme web siteleri, e-ticaret siteleri hatta fonksiyonel web sitelerini oluşturmak için kullanılıyor. En iyi markaların birçoğu WordPress’i tercih ediyor. Eğer bir WordPress siteniz var ve bir takım sıkıntılar çekiyorsanız tam destek için yanınızdayız. Sitenizi güncel duruma getirecek ve her zaman istediğiniz özel dokunuşu ekleyebilecek nitelikli geliştiricilere sahibiz. Dilerseniz WordPress tabanlı web sitenizi de oluşturabiliriz.

Ücretsiz Web Sitesi Analizi Yaptırın

Web sitenizle ilgili yenileme, düzenleme veya sorunlarınız varsa bize form yoluyla bildiride bulunun. Çalışma arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.